steam_logo_art_2000.0[1]

Steam Hediye Kartları TURGAME’de!

TURGAME’de USD USD EUR Steam Cüzdan Kartları!

Steam cüzdan kodu nedir? Ne işe yarar?
Steam cüzdan kodu, Steam platformundaki hesabınıza, değişen tutarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu Steam platformunda kullanarak, kullanmış olduğunuz kodun tutarı kadar bakiyeyi Steam hesabınıza yüklemiş olursunuz.

Steam bakiyeniz ile, Steam platformundan oyun alabilir ve/veya Steam platformunda yer alan oyunların içindeki marketlerden çeşitli satın alımlar yapabilrsiniz.

Steam cüzdan kodu nasıl kullanılır?
Steam platformuna giriş yaptıktan sonra sol üst menüde göreceğiniz “Oyunlar” başlığı altında bulunan “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıklayıp, karşınıza gelen ekrandaki ilgili alana, satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu girerek kullanabilirsiniz.

 

Steam cüzdan kodu ne kadar?
Steam cüzdan kodu fiyatları, satın alacağınız bareme göre değişiklik gösterir. 3, 5, 10, 25, 50, 100, 200, 250 ve 300 TL’lik Steam cüzdan kodları mevcuttur.

Steam cüzdan kodu nerden alınır?
Steam cüzdan kodu satışı yapan pek çok site vardır fakat bu siteler arasından TURGAME.com, Steam platformunun yaratıcısı olan Valve firması ile doğrudan sözleşmeli olarak çalışır ve kodları doğrudan Valve firmasından tedarik eder. Bu nedenle TURGAME.com’dan satın alacağınız Steam cüzdan kodlarında herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Steam platformu tarafından da önerilen TURGAME.com,

Bedava Steam cüzdan kodu bulunabilir mi?
Bedava Steam cüzdan kodu bulmanın yolları, başınıza büyük sorunlar açabilir. Örneğin steam cüzdan kodu ürettiği belirtilen programlar, bilgisayarlarınıza zarar verebilir. Ayrıca bu tür yollarla elde ettiğiniz kodları Steam platformunda kullanacağınız için, Valve firması bu kodun ne zaman üretilip hangi firma tarafından satıldığını görebilir ve yapılan usulsüzlüğü tespit etmesi halinde hesabınızı kapatabilir.

Steam Cüzdan Kartlarını 24/7 TURGAME’den satın alabilirsiniz. Google Play Hediye Kartları 100+ Ödeme Yöntemi ile sizi bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Main Menu