S.T.A.L.K.E.R serisi ile RYO oyun dünyasında önemli bir yer edinen Focus Home Interactive çatısı altında artık birçok oyunun birleştirileceği biliniyordu. Bu geliştiriciler, stüdyo değişikliğine giderek yeni bir oyun ile ilgili çalışmalar yapmaktaydı. Battle Royale üzerine çlaışan oyun editörleri, Fear The Wolves adını alan yeni oyunu 2018 yılı itibariyle oyun dünyasına süreceğini duyurdu.

Fallout serisinden bile iyi olduğu düşünülen STALKER, serilerin geliştiricileri tarafından ele alınınca kalite oranında da ciddi bir artış yakalaması bekleniyor. Henüz oyunun ne zaman piyasada yer alacağı belli değilken, birçok oyuncu firmanın sunacağı haberleri resmi sosyal medya hesaplarından takip ediyor.

Nasıl Bir Battle Royale Oyunu Gelecek?

Hayatta kalma temelleri ile döşenmiş olan Fear The Wolves’ta, aynı STALKER mantığında ki gibi çernobilin hakim olduğu bölgeler yer alacak. Aynı zamanda oyunda gece ve gündüz döngüleri, stratejik öğeler ve dinamik hava şartları gibi bazı durumlar yer alacak. İlk olarak PC platformlarında yer alacak oyun, PlayerUnknown’s Battlegrounds’un domine etmeyi başardığı Battle Royale türüne ait pek çok oyunun piyasaya sürüleceğinin göstergesi!

Siz de bu oyunla ilgili bilgiler almak ve Turgame’den dilediğiniz oyunu hesaplı fiyatlara satın almak için iletişim kurmaktan geri kalmayın.