Geçtiğimiz günlerde Nintendo Switch platformu için duyurulan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy oyunu ile ilgili yeni fragman piyasaya düştü. Yayınlanan yeni fragman ile beraber paket içerisinde yer alan oyunların tüm kolajlarını görebiliyoruz. İkonik karakterleri fragmanda barındıran oyun edditörleri, oyuncuların daha fazla heyecanlanmasına ve bu oyunlara yönelmesine neden oluyor.

Daha önce Playstation 3, Xbox 360 platformlarında öne çıkan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy, sonra ki süreçte ise PC platformunda yer almıştı. Şimdilerde ise Nintendo Switch için tekrar ele alınan oyun, anime serisi içerisinde birçok efektini oyuncu kadrosu ile buluşturuyor.

Hesaplı Fiyatlardan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy Satın Alın

En cazip fiyatlardan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy satın almak ve bu oyunları Nintendo platformlarında oynamak adına Turgame’ye yönelebilirsiniz. Konsollarda 720p çözünürlüğü ile çalışan oyunun Nintendo’da 540p çözünürlük ile oynanacağı duyuruldu. 26 Nisan tarihinde çıkacak bu paket, aynı zamanda kostüm ve diğer pek çok eklentiyi ücretsiz bir şekilde oyun içerisinde sunuyor. Oyun ile ilgili fragmanı izlemek ve daha fazla bilgi almak adına alt kısımda ki linke tıklayabilirsiniz.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy Fragman: