Playstation 4 oyuncularının büyük merakla beklediği oyun Detroit: Become Human’ın Türkçe dil desteğine sahip olup, olmayacağı ile ilgili bir açıklama yapıldı. Sony Türkiye tarafından gelen bilgiye göre oyun, Türkçe dil desteği ile sunulacak. God of War ile beraber Detroit: Become Human’ı da Türkçe olarak piyasaya süren Sony Türkiye, bu adımıyla beraber birçok oyuncunun güvenini kazandı. Diğer oyunlara kıyasla senaryo üzerine yazılmış olan oyun, Türkçe dil sayesinde yabancı dile hakimiyeti olmayan oyuncuların güvenle oyu oynamasına olanak yaratıyor.

Mayıs 2018’de Piyasaya Çıkacak

Detroit: Become Human, 28 Mayıs 2018 tarihi itibariyle en iyi hikaye anlatımlı konusu ile piyasada olacak. Yapay zeka oyunlarının insan hayatına dahil olduğu bir evreni anlatan Detroit: Become Human, senaryo açısından geliştirilmiş harika bir oyun metodu ile günümüzde yer alacak.

30 milyon dolarlık bir bütçe ile geliştirilen ve Hollywood filmlerini dahi kıskandıran oyun, Playstation 4 oyuncularının satış oranlarını yükseltmesini sağlayacak. Beyond Two Souls oyunundan sonra birçok olumsuz eleştiri ile karşılaşan Quantic Dream, yeni oyunu ile prestijine bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.